Bitiruvchi kurslar

5350600-Kutubxona-axborot faoliyati (kutubxonachilik va bibliografiya)

F.I.SH. Reyting daftarchasining raqami
1 Otajonova Odinaxon Xalimjon-qizi 11-KAF-18
2 Rasulova Sitoraxon Nodirbek-qizi 12-KAF-18
3 Yunusova Yoqutxon Odiljon-qizi 3-KAF-18
4 Abduqayumova Namunaxon Nodirjon qizi 1-KAF-18
5 Sheraliyeva Zarifaxon Sharobjon qizi 14-KAF-18
6 Normatova Muxlisaxon Baxodirjon qizi (kont) 10-KAF-18
7 G‘anijonova Nargizaxon Yo‘lchiboy qizi (kont) 18-KAF-18
8 Muydinova Gulirano Xoshimjon-qizi (kont) 9-KAF-18
9 Ma’rufova Nilufarxon Umarjon qizi (kont) 7-KAF-18
10 A’zamova Sadoqatxon Muzaffarjon qizi (kont) 5-KAF-18
11 Hasanova Nafisaxon Abdusamadjon qizi (kont) 17-KAF-18
12 Muhammadqosim Gulhayobonu Madaminjon qizi (kont) 8-KAF-18
13 Toshpo‘latova Mahliyoxon G‘anisher qizi (kont) 15-KAF-18
14 Akramova Gulnoraxon G‘ayratjon qizi (kont) 2-KAF-18
15 Yunusova Sevaraxon Qahhorjon qizi (kont) 19-KAF-18
16 Madaminova Umida Yuldashaliyevna (kont) 6-KAF-18
17 Temirova Dilshoda Salimjon qizi (kont) 4-KAF-18
18 Ro‘ziyeva Gulnoza Shuxratovna (kont) 13-KAF-18
19 Xamidov Abdullajon Baxromjon o‘g‘li (kont) 16-KAF-18

5151600 – Xalq ijodiyoti (ashula va raqs)

F.I.SH. Reyting daftarchasining raqami
1 Kurbonboyev Sherzod Shukurjonovich 1-AR-18
2 Sobirova  Mohlaroyim Abduraxmon qizi 2-AR-18
3 Mirzaqulov Jasurbek Sohibjon o‘g‘li 3-AR-18
4 Axmadjonov Abdumannon Abdurazzoq-o‘g‘li (kont) 4-AR-18
5 Turobov Sobitjon  Alijon o‘g‘li (kont) 5-AR-18
6 Maxmudov Shoyatbek Shuxratbek o‘g‘li (kont) 6-AR-18
7 Dexqonova Kamolaxon Mansurjon qizi (kont) 7-AR-18
8 Xakimjonov Nurmuxammad Soxibjon-o‘g‘li (kont) 8-AR-18
9 Turg‘unboyev Doniyorjon Xolmatjon o‘g‘li (kont) 9-AR-18
10 Maxmudova Dilzodaxon Xursanjon qizi (kont) 10-AR-18
11 Munirova  Gulchehraxon Mirkomil qizi (kont) 11-AR-18

5151600 – Xalq ijodiyoti (folklor va etnografiya)

F.I.SH. Reyting daftarchasining raqami
1 Jo‘rayeva Guliruxsor Ulug‘bek qizi 3-FE-18
2 Tojiboyeva Dilovar Ergash qizi 6-FE-18
3 Abdurasulov Sarvarjon Rafiqjon-o‘g‘li (kont) 2-FE-18
4 Abdupattayev Abbosbek Shuxratbek  o‘g‘li (kont) 1-FE-18
5 Qambaraliyev Alisher Abdurashid o‘g‘li  (kont) 4-FE-18
6 Zokirova Zilolaxon Rashidjon-qizi  (kont) 8-FE-18
7 Boyazqulova Gulmiraxon Islomjon-qizi (kont) 5-FE-18
8 Turdaliyeva O‘g‘iloy Ruzimuxammad qizi (kont) 7-FE-18

5150300 – Aktyorlik san’ati (musiqali teatr aktyorligi)

F.I.SH. Reyting daftarchasining raqami
1 Mamasaitov Farxod Nomonovich 1-MTA-18
2 Mansurov Shuxrat Shavkatovich 2-MTA-18
3 G‘aybullayeva Shalolaxon Murodillaxon qizi 3-MTA-18
4 Shavkatov Abrorjon Akramjon o‘g‘li 4-MTA-18
5 Karimov Boburjon Murodjon o‘g‘li (kont) 5-MTA-18
6 Odilov Islombek Sodiqjon o‘g‘li (kont) 6-MTA-18
7 Mirzayev Zuxriddin Muxitdinovich (kont) 7-MTA-18
8 Baxodirova O‘g‘ilxon G‘ayratjon qizi (kont) 8-MTA-18
9 Baxromov Shoxjaxon Yoqutjon o‘g‘li (kont) 9-MTA-18
10 Turdiyeva Durdonaxon Qurbonali qizi (kont) 10-MTA-18
11 Shermuxammedov Ozodbek Yuldashali o‘g‘li (kont) 11-MTA-18
12 Karimov Shaxzodbek Shavkat o‘g‘li (kont) 12-MTA-18
13 Boymatova Sarvinozxon Ikromjon-qizi (kont) 13-MTA-18
14 Rahmonov Javlonbek Alijon o‘g‘li (kont) 14-MTA-18
15 Ergashev Kamoliddin Shaxobiddin o‘g‘li (kont) 15-MTA-18
16 Xojiboyeva Chinora Masalim qizi (kont) 16-MTA-18
17 Dadaxonov Davronxon Abdug‘affor o‘g‘li (kont) 17-MTA-18
18 Dehqonov Sarvar Sirojiddin o‘g‘li (kont) 18-MTA-18
19 Todjiboyev Akmal Adxamjon o‘g‘li (kont) 19-MTA-18
20 Sultonov Asrorjon Antosjon o‘g‘li (kont) 20-MTA-18
21 Abdazov Abdumannob Olimjon o‘g‘li (kont) 21-MTA-18
22 Qambarova Dinora Abdukarim qizi (kont) 22-MTA-18
23 Samiyev  Ismoiljon Salimjon o‘g‘li (kont) 23-MTA-18
24 Tursunova Gulchexra Rustamxon qizi (kont) 24-MTA-18
25 Madaminov Muxriddinjon Muzaffarjon-o‘g‘li (kont) 25-MTA-18
26 Abdujabborov Abdurashid Abdurayim o‘g‘li (kont) 26-MTA-18
27 Nurmamatov Abdulxay Abduqaxxor o‘g‘li (kont) 27-MTA-18
28 Munirov Xasanboy Umarjon o‘g‘li (kont) 29-MTA-18

5150400 – Rejissorlik (Musiqali teatr rejissorligi)

F.I.SH. Reyting daftarchasining raqami
1 Egamberdiyev Xujamberdi Muxtorovich 1-MTR-18
2 Hakimov Xumoyunmirzo Ibrohim o‘g‘li (kont) 3-MTR-18
3 Abduvaxobov Azizxon Nozimjon o‘g‘li (kont) 4-MTR-18
4 Inomov Shukurullo Iqrorjon-o‘g‘li (kont) 5-MTR-18
5 Israilov Kamoliddin Rustamovich (kont) 6-MTR-18
6 Turdiyev Shohzamon Anvarjon o‘g‘li (kont) 7-MTR-18

Loading